KROK 1

Zarejestruj się w Elektronicznym Punkcie Rejestracji ( EPR ) na stronie internetowej www.sigillum.pl i wypełnij wymagane do uzyskania certyfikatu elektronicznego wnioski.

KROK 2

Skontaktuj się z punktem rejestracji Sigillum NetBase i umów na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie, podczas której załatwisz wszystkie formalności oraz otrzymasz niezbędne narzędzia umożliwiające podpisywanie w formie elektronicznej.

KROK 3

Udając się do naszego punktu rejestracji nie zapomnij o wszystkich niezbędnych dokumentach  oraz dowodzie wpłaty.

KROK 4

Przyjdź do punktu Sigillum NetBase na umówioną wizytę i odbierz niezbędne narzędzia umożliwiające podpisywanie w formie elektronicznej.

Istnieje możliwość dojazdu do klienta i podpisania umowy wraz z weryfikacją dokumentów na miejscu , jest to usługa dodatkowo płatna ( koszt takiej usługi jest ustalany indywidualnie w zależności od czasu dojazdu do klienta oraz liczby zamawianych certyfikatów ).

Elektroniczny Punkt Rejestracji

podpis elektroniczny w Częstochowie, e-podpis , system e-deklaracje, płatnik zus, elektroniczna skrzynka podawcza, e-faktura,
e-przetargi, kancelaria prawna, usługi informatyczne, eset antywirus, kasy fiskalne, optima, oprogramowanie dla firm, nb handel,
nb biuro, nb windykacja, strony www, sieci komputerowe, serwery, outsourcing,